You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Informácie o doručení

 

DORUČENIE A PLATBA

DODANIE PRODUKTU

3.1. Dodanie produktu sa uskutočňuje vopred dohodnutým spôsobom: osobným prevzatím odberateľom alebo odovzdaním prepravcom.

3.1.1 Pri osobnom prevzatí produktu zo skladu dodávateľa odberateľ svojim podpisom na dodacom liste alebo faktúre dodávateľa potvrdí správnosť a kompletnosť dodávky.

3.1.2 Pri použití prepravcu sa faktúra, dodací list a produkt odovzdajú prepravcovi. Produkt je zabalený a zabezpečený. Odberateľ je povinný pri preberaní produktu skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky a túto potvrdiť na prepravnom liste.

3.2. Produkt sa považuje za prevzatý odberateľom od doby, kedy dodávateľ odberateľovi, jeho zástupcovi alebo prepravcovi umožní s ním fyzicky disponovať (bez ohľadu na to, kto platí dopravné náklady alebo poistenie produktu počas prepravy).

3.3. Odberateľ sa zaväzuje odobrať objednaný produkt alebo jeho časť najneskôr do 5 dní od písomnej, mailovej alebo faxovej výzvy dodávateľa. Pri neakceptovaní tejto výzvy má dodávateľ právo predať objednaný produkt inému subjektu alebo zabezpečiť jeho ďalšie uskladnenie na náklady odberateľa.

3.4. V prípade objednania prepravy produktu dodávateľom, je odberateľ povinný uhradiť dodávateľovi prepravné náklady v plnej výške. Výška prepravných nákladov sa odvíja od cenníkových sadzieb externého prepravcu.

MOŽNOSTI PREPRAVY

Kuriérom Slovenskej pošty - 1-2 dní, ak je tovar na sklade. Cena za prepravu 2,80€ s DPH.

Osobný odber -  Tovar pripravený v sklade v Stropkove do 24 hodín. - ZADARMO

Pri objednávkach nad 100 € s DPH je doprava ZADARMO.

MOŽNOSTI PLATBY

Dobierka - Zaplatíte kuriérovi v hotovosti pri prevzatí zásielky - ZADARMO

Bankový prevod - Tovar Vám bude odoslaný po pripísaní sumy na náš účet - ZADARMO