You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MOMO ARMBAND

  • Značka: Momostick
  • Kód produktu: MOMO ARMBAND
  • Dostupnosť: Skladom
12,98€ Bez DPH: 10,82€
Cena vo vernostných bodoch:200

MOMO ARMBAND

Skvelý pomocník pre uchytenie MOMOSTICK počas Vášho tréningu, alebo pri inej športovej aktivite.

Jedinečné matné odtiene Vášho obľúbeného MomoSticku.

Je ľahký a tenký. Vyrobený z neoprénu. Celková dĺžka ArmBandu je 39,5 cm. výška iba 5cm.

 

ARMBAND

MomoStick je univerzálny držiak na telefón, vďaka ktorému vytvoríte dokonalý úchop pre váš prst. Už sa tak viackrát nestane, že kvôli spoteným rukám sa vám telefón vyšmykne a vy si rozbijete displej. Momostick je lacným a efektívnym riešením, ktorým predídete takýmto problémom.

Tento držiak má však oveľa univerzálnejšie použitie. Okrem klasického držania mobilu či pevného umiestnenia v aute, pomôže aj pri športových aktivitách a celkovom aktívnom spôsobe života.

Ak teda častokrát cestujete po horách, alebo športujete, určite ste už v minulosti riešili otázku, na aké miesto si dať mobil, aby vám nepadal a nezavadzal pri pohybe. Existuje množstvo držiakov na biceps, ktoré však nie sú vždy tým efektívnym a správnym riešením.

Častokrát sa vám totiž môže stať, že prerušujú konektor slúchadiel pri počúvaní hudby, alebo sa vám kvôli nim nadbytočne potí ruka. Vývojári Momosticku prišli aj na toto riešenie.

Vytvorili pre to jednoduchého a elegantného pomocníka na uchytenie Momosticku pri športových aktivitách. Jeho názov je ArmBand a pripomína klasické puzdro na biceps. Oproti tým klasickým, má však ArmBand niekoľko výhod.

Jednou z nich je váha celkového púzdra. ArmBand je veľmi ľahkým a tenkým a tak ho na svojej ruke takmer ani neucítite. Je to aj kvôli tomu, že je vyrobený z neoprénu, ktorý je vo všeobecnosti veľmi ľahkým materiálom a na telo prijemnym materiálom.

Celková dĺžka ArmBandu je 39,5 cm a výška len 5 centimetrov. Ako sami vidíte, vývojári Momosticku sa snažili vytvoriť produkt, ktorý vám pri športových výkonoch bude čo najmenej prekážať. Pripevnenie Momosticku na Armband je veľmi intuitívne. Jednoducho ho zakvačíte do puzdra a váš mobil sa tak stane pevným a stabilným.

 

4
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!