You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MOMO CLIP

  • Značka: Momostick
  • Kód produktu: MOMO CLIP
  • Dostupnosť: Skladom
4,80€ Bez DPH: 4,00€
Cena vo vernostných bodoch:200

MOMO CLIP

Jednoduchý adaptér na uchytenie MOMOSTICK kdekoľvek budete chcieť.

V balení s MOMOSTICK, alebo aj samostatne.

3M - Lepiaca páska

Momoclip

Momostick je univerzálny držiak na telefón, ktorý sa stane revolúciou v tomto segmente. Vývoj telefónov neustále postupuje dopredu a tak sa smartfóny stávajú čoraz väčšie a väčšie. Niektorí ľudia,  už dokonca začali mať problémy svoj telefón uchytiť. Preto prišiel na trh Momostick, ktorý vďaka svojmu šikovnému dizajnu a technológii tento problém rieši. Držanie vášho mobilu sa tak stane oveľa viac pohodlnejším a univerzálnym. Momostick totiž vytvorí dokonalý úchop na váš prst.

Veľkým problémom s mobilom je však aj umiestnenie v aute. Doteraz si ľudia pripevňovali svoje mobily na rôzne držiaky či už mechanické, alebo magnetické. Zo skúseností však treba poznamenať, že tieto produkty, nie vždy dokonale spĺňali svoju funkciu. Mobil sa z nich častokrát zošmykol a nedržal poriadne.

Momostick rieši aj tento problém. Ak sa totiž rozhodnete pre zakúpenie tohto univerzálneho držiaka, ako doplnok si môžete kúpiť aj takzvaný MomoClip. Ide o univerzálny adaptér, ktorý je vyrobený z kvalitného materiálu, tak ako samotný Momostick. Na spodnej časti má MomoClip 3M lepiacú pásku. Tento adaptér sa prichytí skutočne na čokoľvek a vy si už tak nemusíte lámať hlavu nad tým, ako svoj mobil umiestnite, aby nespadol.

Jednoducho nasuniete svoj Momostick k nálepke Momoclip a môžete si pohodlne užívať cestu v aute. Momoclip okrem toho chráni aj vaše bezpečie, keďže tým že ste museli neustále upravovať svoj mobil, aby nepadal ste až tak nedávali pozor na cestu.

Držiak Momostick je tak skutočne veľmi jednoduchým a spoľahlivým pomocníkom pri vašej práci s mobilom. Už sa tak nemusíte báť, že kvôli spoteným rukám sa vám váš mobil vyšmykne na zem a rozbije svoje displej.  Kombináciou Momosticku a univerzálneho adaptéra Momoclip tak dostanete riešenie, ktoré môžete používať naozaj kdekoľvek, bez toho aby ste sa báli o svoj smartfón. Vyskúšajte a nebudete ľutovať.

4
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!